Farmaceutický asistent/ka / Farmaceutičtí asistenti

FirmaNemocnice Žatec, o.p.s.
ÚvazekHPP, Zkrácený úvazek
Mzdaod 22 600 Kč
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

místo výkonu práce: Nemocnice Žatec o.p.s., Husova 2796 Žatec
trestní bezúhonnost, zodpovědnost, kolegialita, ÚSO s maturitou v oboru farmaceutický asistent

Profesní náplň práce:
Farmaceutický asistent
1. vykonává činnosti po získání odborné způsobilosti bez odborného dohledu v rozsahu své odborné způsobilosti
- poskytuje zdravotní péči v souladu s právními předpisy a standardy,
- dbá na dodržování hygienicko-epidemiologického režimu v souladu s právními předpisy upravujícími ochranu veřejného zdraví,
- provádí zápisy do zdravotnické dokumentace a další dokumentace vyplývající z jiných právních předpisů, pracuje s informačním systémem zdravotnického zařízení,
- poskytuje pacientovi informace v souladu se svou odbornou způsobilostí, případně pokyny lékaře,
- podílí se na přípravě standardů,
- motivuje a edukuje jednotlivce, rodiny a skupiny osob k přijetí zdravého životního stylu a k péči o sebe,
- podílí se na zajištění zapracování nově nastupujících zdravotnických pracovníků,
- v rozsahu své odborné způsobilosti provádí opatření při řešení následků mimořádné události nebo krizové situace.

A dále bez odborného dohledu a bez indikace může
a) vydávat léčivé přípravky, jejichž výdej není vázán na lékařský předpis, a zdravotnické prostředky a podávat informace o jejich správném užívání a uchovávání,
b) připravovat zkoumadla a diagnostické zdravotnické prostředky in vitro,
c) vydávat léčivé přípravky a zdravotnické prostředky na žádanky zdravotnických zařízení a zařízení veterinární péče v souladu s jiným právním předpisem,
d) objednávat léčiva, pomocné látky, zdravotnické prostředky a další výrobky související s péčí o zdraví, zabezpečovat jejich řádnou přejímku, uchovávání a doplňování,
e) zajišťovat objednávání pomocného a provozního materiálu,
f) provádět kontrolu léčiv a pomocných látek,
g) připravovat léčivé přípravky; pokud jiný právní předpis nestanoví jinak, včetně přípravy a kontroly cytostatik a dalších činností souvisejících s jejich přípravou,
h) zajišťovat aseptickou přípravu léčivých přípravků, přijímat, kontrolovat a ukládat léčivé přípravky, manipulovat s nimi a zajišťovat jejich dostatečnou zásobu,
i) přejímat, kontrolovat a ukládat zdravotnické prostředky a prádlo, manipulovat s nimi a zajišťovat jejich dezinfekci a sterilizaci a jejich dostatečnou zásobu.

2. pod odborným dohledem farmaceutického asistenta se specializovanou způsobilostí v oboru přípravy radiofarmak, farmaceuta nebo jiného odborně způsobilého pracovníka na základě indikace lékaře, farmaceuta nebo jiného odborně způsobilého zdravotnického pracovníka a v souladu s pokyny radiologického fyzika praktickou část jednotlivého lékařského ozáření, a to přípravu a kontrolu radiofarmak, včetně dalších činností souvisejících s jejich přípravou, zejména příjem a instalaci generátorů, likvidaci zbytků a dekontaminaci pracoviště.

3. pod odborným dohledem farmaceuta může
a) vykonávat v rozsahu své odborné způsobilosti činnosti při přípravě technologických předpisů pro přípravu léčivých přípravků,
b) sledovat zásoby léčivých přípravků a zdravotnických prostředků ve zdravotnických zařízeních, zejména jejich správné uchovávání,
c) vykonávat v rozsahu své odborné způsobilosti činnosti při přípravě radiofarmak.
stravenkový paušál, dovolená navíc, osobní ohodnocení, podnikové stravování
kontakt:tel.: 414110741- 7-14 hod, e-mail: [email protected]

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:úplné střední odborné vzdělání s maturitou a bez vyučení (maturitní obory SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Husova 2796, Žatec, 43801, Česko
mzda, plat (hrubý):od 22 600 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy 2024 ZDE
typ pracovního úvazku:HPP, Zkrácený úvazek
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:02. 05. 2024
benefity a pracovní výhody:
  • Naturální výhody
  • Dovolená navíc
  • Zvláštní prémie

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:Nemocnice Žatec, o.p.s., IČ: 25026259
datum zveřejnění nabídky práce:17. 04. 2024
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
  • uchazeči s vysokoškolským vzděláním

Kontakty pro odpověď na inzerát

kontaktní osoba:Simona Dondová, personalistka
telefon:414110741
e-mail:[email protected]

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma Nemocnice Žatec u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): od 22 600 Kč ; Benefity a výhody: Naturální výhody, Dovolená navíc, Zvláštní prémie, ; Pracovní úvazek: HPP, Částečný úvazek ; Typ směn: jednosměnný provoz ; Adresa práce: Husova 2796, Žatec, 43801, Česko ; Nástup: 02. 05. 2024 ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedeno telefonní číslo i kontaktní emailovou adresu. Můžete tedy využít oba způsoby kontaktu. Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontakty se vám zobrazí.